«قدم یازدهم» به جشنواره فیلم‌های کوتاه سدیسی فورلی ایتالیا راه یافت

انیمیشن «قدم یازدهم» به کارگردانی مریم کشکولی‌نیا به بخش مسابقه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه سدیسی فورلی کشور ایتالیا راه یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این پویانمایی کوتاه، ششمین حضور بین‌المللی خود را در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه سدیسی فورلی ایتالیا تجربه می‌کند.
پویانمایی ۱۰ دقیقه و ۵۰ ثانیه‌ای «قدم یازدهم» از تولیدات سال ۱۳۹۸ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که بر اساس کتابی با همین نام نوشته زنده‌یاد سوسن طاقدیس ساخته شده است.
این رویداد هنری که به دنبال ارائه‌ی شناختی جدید از مولفان و فیلم‌سازان جوان است، با هدف ایجاد فرصت دیدار و تبادل اطلاعات میان مخاطبان حرفه‌ای فیلم کوتاه در حوزه‌ی صنعت سینما و نیز جلب توجه عموم تماشاچیان و ایجاد سواد رسانه‌ای در نزد مخاطبان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
بر همین اساس، با توجه به شرایط پیش آمده و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، جلسه‌های بحث و گفت‌وگو، نمایش فیلم‌های منتخب و دیگر برنامه‌ها نیز مانند دیگر رویدادها و جشنواره‌های بین‌المللی به صورت زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.
جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم‌های کوتاه سدیسی فورلی که از سال ۲۰۰۴ تأسیس شده است، امسال از ۱۱ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۹ (۲ تا ۱۱ اکتبر ۲۰۲۰) در شهر فورلی کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =