«خیمه قصه‌ها، ده شب ده قصه» در فضای مجازی

انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با دومین ویژه‌برنامه «خیمه قصه‌ها، ده شب ده قصه» راوی داستان‌های محرم می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، برنامه «خیمه قصه‌ها» از اربعین حسینی تا پایان ماه صفر هر شب میزبان یک قصه‌گو از قصه‌گویان یک استان است تا با توجه به آیین‌های سنتی همان استان، قصه‌گویی ویژه محرم روایت شود.
این ویژه‌برنامه که در راستای شعار کانون با عنوان «خوب زندگی کردن تمرین می‌خواهد» طراحی شده است هر شب میزبان یک قصه‌گو در فضای مجازی خواهد بود.
بر همین اساس، تعدادی از داستان‌های انتخاب شده برای این برنامه مربوط به واقعه کربلا و تعدادی دیگر به اتفاق‌های عصر حاضر و ارتباط آن‌ها با عاشورا می‌پردازد.
انجمن قصه‌گویی کانون در این برنامه با محوریت شعار «قصه عاشورا تمرینی برای زندگی» یادآور نقش پیام‌رسان حضرت زینب(س) در بازگویی و روایت این واقعه مهم است.
علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از روز چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ همزمان با شب اربعین حسینی به مدت ۱۰ شب ساعت ۲۰ از صفحه انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نشانی @ghesegoei دنبال کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =