نشست مجازی استکبار ستیزی در بیانیه گام دوم انقلاب

به مناسبت ۱۳ آبان ماه و روز دانش آموز نشست مجازی استکبار ستیزی در بیانیه گام دوم انقلاب ویژه‌ی اعضای نوجوان در مرکز فرهنگی و هنری کانون فردوس به مرحله‌ی اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون خراسان جنوبی، مرکز فرهنگی وهنری شهرستان فردوس به مناسبت ۱۳ آبان و روز دانش آموز نشست مجازی استکبار ستیزی در بیانیه گام دوم انقلاب را با حضور حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانی مدرس حوزه و کارشناس تربیتی و خانواده به صورت مجازی برگزار شد.

حجت السلام رمضانی در این نشست ضمن تبریک ایام دهه وحدت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز به تبیین وقایع ۱۳ آبان ماه ۱۳۴۳ و تبعید امام (ره) و ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و حضور دانش آموزان در دانشگاه تهران و حمایت از انقلاب که باعث شهادت تعداد زیادی از این دانش آموزان شد و در سومین مورد ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و تسخیر لانه جاسوسی پرداخت.

در ادامه این نشست دلایل اینکه آمریکا به عنوان دشمن یاد می کنیم نیز برای اعضا تشریح و به سوالات آنها پاسخ گفته شد.

گفتنی است انتشار دابسمش‌های تولیدی اعضای این مرکز بر اساس سرودهای ضد آمریکایی، و شعر خوانی اعضا از دیگر برنامه های اجرا شده در این نشست بود که به دلیل رعایت دستور العمل‌های بهداشتی به منظور پیشگیری از بیماری کرونا   در روز چهارشنبه ۱۴ آبام ماه ۱۳۹۹در قالب گروه به صورت مجازی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =