اهدای کتاب به مناطق روستایی توسط کانون پرورش فکری استان کرمانشاه

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، به‌مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برنامه اهدای کتاب در مناطق روستایی چند شهرستان را اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، هم زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، این اداره کل برنامه اهدای کتاب به مناطق روستایی را برگزار می‌کند.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی را به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی پیش‌بینی و به اجرا در آورده است.

فتاحی گفت: برنامه‌های هفته کتاب امسال از ۲۴ تا ۳۰ آبان ۱۳۹۹ در سراسر کشور با شعار «دانایی؛ مانایی» اجرا می‌شود، در حالی که شیوع بیماری کرونا بستر اجرای این برنامه‌ها را به‌طور کامل به فضای مجازی منتقل کرده است.

مدیرکل کانون استان همچنین افزود: در این میان کانون پرورش فکری استان کرمانشاه بستر اینترنتی پرتال و صفحه‌های رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی را به برگزاری برنامه‌های این هفته‌ اختصاص داده است.

او همچنین گفت: یکی از برنامه‌های این اداره کل، اهدای کتاب به مناطق روستایی در شهرهای استان کرمانشاه که فاقد مراکز فرهنگی هستند، می‌باشد. و به همین منظور در روز دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹، چندین جلد کتاب با همکاری واحدهای کتابخانه های پستی کانون پرورش فکری استان، کتاب‌ها در میان کودکان و نوجوانان توزیع خواهد شد.

فتاحی همچنین افزود: کانون پرورش فکری در همین حال طی هفته کتاب و در صفحه فروش اینترنتی محصولاتش به نشانی shop.kpf.ir تخفیف‌هایی را برای فروش کتاب‌هایش درنظر گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =