کد خبر: 301431
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
بازدید 49
استقبال از هفته گرامی‌داشت معلولان در کانون استان قزوین

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از اجرای ویژه‌برنامه‌های متنوع برای کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه به مناسبت هفته گرامی‌داشت معلولان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، در آستانه هفته گرامی‌داشت معلولان، مدیرکل کانون استان قزوین از اجرای برنامه‌های متنوع به این مناسبت خبر داد.

«مژده اروجی»مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین اعلام کرد: برنامه‌های کانون قزوین در هفته گرامی‌داشت معلولان (13 تا 20 آذرماه)هم‌زمان با سراسر کشور، با شعار«با توانایی‌های متفاوت آینده را خواهیم ساخت» اجرا می‌شود.

وی با اشاره به این که کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه از جمله مخاطبان اصلی فعالیت‌های کانون هستند، این هفته را فرصتی برای یادآوری حقوق و تبیین جایگاه ویژه آنها در جامعه دانست.

اروجی در ادامه افزود با توجه به شرایط دوره فاصله‌گذاری اجتماعی به سبب گسترش بیماری کرونا بیشتر برنامه‌های کانون در هفته گرامی‌داشت معلولان به شیوه مجازی اجرا می‌شود.

 (Qazvin.kpf.ir) وی از طراحی و انتشار پوستر ویژه این هفته، تهیه محتوای مناسبتی در وبگاه

کارگاه نقاشی، شعرخوانی، تهیه پادکست کتاب، قصه‌گویی، کارگاه کاردستی، نمایش پویانمایی، برگزاری نمایشگاه مجازی از آثار تولید شده و اجرای نمایش به عنوان بخشی از برنامه‌های پیش ‌بینی شده در هفته گرامی‌داشت معلولان خبر داد.

اروجی تاکید کرد کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه دارای توانمندی‌ و استعدادهای ارزشمندی هستند که شناسایی و پرورش آن از جمله افتخارات و نقاط قوت فعالیت‌های کانون به‌شمار می‌آید.

یادآور می‌شود، مرکز فرهنگی و هنری مجتمع واقع در شهرک کوثر، به عنوان نخستین مرکز فرهنگی و هنری فراگیر استان، با برخورداری از امکانات مناسب به کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه خدمات فرهنگی، هنری، ادبی و علمی ارائه می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =