تقدیر از زبان‌آموز کانون زبان ایران و برنده‌ی رتبه‌ی سوم جشنواره‌ی ویدیویی «یلدایی به هشت زبان زنده‌ی دنیا»

معصومه هادی: آشنایی با زبان‌های گوناگون و مطالعه در مورد دستاوردهای دیگر فرهنگ‌ها انسان را با گنجینه‌های فکری و هنری سایر جوامع پیوند می‌زند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مدیر کانون زبان ایران در استان از نگار مظاهر زبان‌آموز کانون زبان و برنده‌ی رتبه‌ی سوم جشنواره‌ی ویدیویی «یلدایی به هشت زبان زنده‌ی دنیا» تقدیر کرد.

معصومه هادی گفت: آشنایی با زبان‌های گوناگون و مطالعه در مورد دستاوردهای دیگر فرهنگ‌ها انسان را با گنجینه‌های فکری و هنری دیگر جوامع پیوند می‌زند

مدیرکل کانون استان در ادامه خطاب به نگار زهرا مظاهر عنوان کرد: تسلط شما به زبان انگلیسی راه روشنی است برای دریافت مفاهیم و دانش‌ها از منابع معتبر داخلی و خارجی که به زبان‌های دیگر نوشته شده است.

هادی سپس در پاسخ به پرسش نگار زهرا در مورد آینده‌ی تحصیلی خود، به وی پیشنهاد کرد با طبقه‌بندی علاقه‌مندی‌ها و توانایی‌های خود این مسیر پر هیجان را هموار کند و در ادامه افزود: با توجه به اینکه شما یکی از زیرساخت‌های مهم را، که همان تعامل موثر با جهان پیرامون است، دارا هستید، نگاه بلند به آینده همراه با برنامه‌ریزی، بهترین گزینه برای ساختن آینده‌ای روشن است.

گفتنی است در بخشی از این گفت‌وگوی صمیمی، نگار مظاهر، که دانش‌آموز کلاس هشتم است و در مدرسه‌ی تیزهوشان زاهدان تحصیل می‌کند در مورد آینده‌ی تحصیلی خود با مدیرکل کانون مشورت کرد.

در پایان مدیر کانون زبان ایران با اهدای لوح و جایزه از این زبان‌آموز کانون زبان و عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، به جهت کسب رتبه‌ی سوم جشنواره‌ی ویدیویی «یلدایی به هشت زبان زنده‌ی دنیا» تقدیر کرد.

قابل ذکر است این مسابقه از سوی کانون زبان ایران در سطح کشوری برگزار شد و زبان‌آموزان کانون زبان به هشت زبان زنده‌ی دنیا با هم به رقابت پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =