ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون‌  استان قزوین ویژه فصل زمستان

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  استان قزوین ویژه فصل زمستان، از دهم دی ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، ثبت‌نام این کارگاه‌ها در پایگاه مجازی کانون به نشانی kpf.ir  qazvin.تا روز ۱۷ دی ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» (۴ سال به بالا)، «نوخوان» (۷ سال به بالا)، «نونهال» (۹ سال به بالا)، «نونگاه (۱۲ سال به بالا) و «نوجوان» (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

در عین حال علاقه‌مندان به صورت سراسری  می‌توانند از کارگاه‌های‌های برخط کانون، دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز  که در قالب کارگاه‌های از پیش آماده شده از سوی استادان صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود، برخوردار شوند.

بر همین اساس متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دوره مورد نظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان مورد علاقه خود مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.

یادآوری می‌شود مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی و ... در پرتال مجازی کانون به نشانی kpf.ir  Qazvin.قابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =