ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون‌ خراسان رضوی ویژه فصل زمستان آغاز شد

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی و برخط استانی هم‌زمان با سراسر کشور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی؛ ابراهیم زره‌ساز مدیرکل کانون استان از آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی ویژه فصل زمستان در کانون استان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان از هفتم تا هفدهم دی ۱۳۹۹ فرصت دارند تا با مراجعه به سایت kpf.irاز خدمات کانون استفاده کنند.

زره ساز در ادامه افزود: ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، سواد اقتصادی و مهارت‌های زندگیِ شامل: کارگاه حال خوش زندگی، قصه‌گویی، نمایش و بازیگری، بازی وسرگرمی، نوشتن خلاق، شاهنامه‌خوانی، نقاشی، سفال، انیمیشن، آوا شناسی و داستان‌نویسی از ۷ دی ماه آغاز ۱۷ دی ادامه دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌رضوی بیان داشت: زمان شروع این کارگاه‌ها از روز ۱۸ دی تعیین شده است و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» (۴ سال به بالا)، «نوخوان» (۷ سال به بالا)، «نونهال» (۹ سال به بالا)، «نونگاه (۱۲ سال به بالا) و «نوجوان» (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های‌های برخط کانون، گفت: دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان(آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش آماده شده از سوی استادان صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود و متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره مورد نظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان مورد علاقه خود مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.

یادآوری می‌شود جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، سواد اقتصادی، مهارت‌های زندگی و... در پایگاه خبری کودک و نوجوان به نشانی kanoonnews.ir و پرتال مجازی کانون به نشانی kpf.irقابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =