کانون، زمستان گرم و بانشاطی را برای کودکان و نوجوانان رقم می‌زند

ثبت‌نام کارگاه‌های زمستانی آنلاین فرهنگی، هنری و ادبی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، سرپرست کانون فارس، با اشاره به استقبال گسترده‌ی خانواده‌ها از کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی که به‌صورت مجازی تشکیل می‌شود تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کلاس‌های حضوری و به‌منظور غنی‌کردن و پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، فعالیت‌های این اداره کل در ۵۸ مرکز ثابت، سیار و پستی به‌صورت مجازی انجام شده است.
سعیدرضا کامرانی افزود: جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان ونوجوانان و اسامی مدرسان دوره‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در پایگاه خبری به نشانی kanoonnews.ir و سامانه kpf.ir قابل مشاهده است که خدمات فرهنگی متنوعی را در بخش آموزش‌های مجازی به کودکان و نوجوانان عرضه می‌کنند.
سرپرست کانون فارس با اشاره به برگزاری کارگاه‌های مجازی در فصل زمستان تأکید کرد: در فصل زمستان نزدیک به ۵۵ عنوان کارگاه برخط فرهنگی، هنری و ادبی تدارک دیده شده که به نسبت فصل پاییز از رشد قابل‌توجهی برخوردار است.
کامرانی همکاری خانواده‌ها و حضور کودکان و نوجوانان سراسر استان فارس در این کارگاه‌ها را علاوه بر شناسایی و پرورش استعدادهای آنان، موجب افزایش نشاط، شادابی، روحیه و انگیزه برای پرداختن به فعالیت‌های درسی آنان برشمرد.
به گفته‌ی کامرانی، دوره‌های مجازی فرهنگی، هنری و ادبی عبارتند: از داستان‌نویسی، نمایش، بازیگری، انیمیشن، سفال، بازی و سرگرمی، حال خوش زندگی، نقاشی، قصه‌گویی، نوشتن خلاق و شاهنامه‌خوانی.
گفتنی است مهلت ثبت‌نام اعضای کودک و نوجوان سراسر استان فارس در کارگاه‌های برخط فصل زمستان سال جاری، تا هفدهم دی ۱۳۹۹ خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه fars.kpf.ir  نسبت به انتخاب عناوین و زمان حضور در این کارگاه‌ها اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =