ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی کانون‌ پرورش فکری فصل زمستان کردستان آغاز شد

ثبت‌نام کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان همزمان با سراسر کشور از روز ۷ دی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، ثبت‌نام این کارگاه‌ها در پایگاه مجازی کانون پرورش فکری تا روز ۱۷ دی ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

زمان شروع این کارگاه‌ها از روز ۱۸ دی تعیین شده است و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوخوان» (۷ سال به بالا)، «نونهال» (۹ سال به بالا)، «نونگاه (12 سال به بالا) و «نوجوان» (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

ثبت‌نام این کارگاه‌ها در پایگاه مجازی کانون به نشانی kurdestan.kpf.ir تا روز ۱۷ دی ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

این دوره‌ها به صورت برخط(حضور هم‌زمان استاد و مخاطب در کارگاه‌های مجازی) در 16رشته ی هنر قصه گویی، کارگاه حال خوش زندگی، کارگردانی، کاردستی، نجوم، زیست شناسی، نوشتن خلاق، شعرسرایی، نقاشی، طراحی و سفال از کارگاه‌های تخصصی برخط استان کردستان ویژه‌ی کودکان و نوجوانان می باشد. که علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مجازی به آدرس kurdestan.kpf.ir  نسبت به ثبت‌نام در این دوره‌ها اقدام نمایند.

این کارگاه‌ها زیر نظر انجمن‌های تخصصی و دپارتمان مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و امکان ارتباط مستقیم مدرس و هنرجو فراهم شده است.
این کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و… در سطح ملی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

در عین حال علاوه بر کارگاه‌های‌های برخط کانون، دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش آماده شده از سوی استادان صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود.

متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره مورد نظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان مورد علاقه خود مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =