برای معرفی بهتر انقلاب به دنبال برنامه‌های پرمحتوا و با کیفیت باشیم

قاسم سلیمانی، مدیرکل کانون استان البرز و مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان در هجدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون بر لزوم  اجرای برنامه‌های پر محتوا و با کیفیت ویژه ایام‌الله دهه فجر تاکید کرد.

قاسم سلیمانی، مدیر کل کانون البرزضمن بیان این مطلب افزود ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باید به گونه ای برنامه‌ریزی شود که به شایستگی کودکان و نوجوانان را با انقلاب و ارزش‌های والای آن آشنا سازد.

مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان  گفت انقلاب اسلامی ایران علی‌رغم هجمه‌های مختلف از سوی دشمنان به فضل الهی همواره توانسته است در جهان الگو باشد و به موفقیت‌های چشم‌گیری در اغلب حوزه‌ها دست پیدا کند.

این مقام مسوول افزود بر تمام مسوولان به ویژه مسوولان فرهنگی لازم است که دستاوردهای این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آن گونه که شایسته نام و جایگاه آن است به جهانیان معرفی کنند.

سلیمانی همچنین گفت خوشبختانه  همواره شاهد بوده ایم که با وجود تمام مشکلاتی که کشور با آن مواجه است از جمله  تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی ایران همواره با پشتکارو صداقت  در برابر این مشکلات ایستاده‌  و نام  انقلاب اسلامی ایران در تاریخ می‌درخشد و ادامه داد ما نسبت به انقلاب تعهداتی داریم که باید انجام شود .

مدیر کل کانون استان البرز با اشاره به ضرورت تعیین اهداف در دسترس برای فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی مناسب با توجه  شرایط  کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا  و ضرورت تدارک فعالیت‌ها  برای طیف گسترده تری از  مخاطبان به صورت مجازی بر جذاب  و خلاق بودن فعالیت‌های پیش‌بینی شده تاکید کرد.

ایشان همچنین با اشاره به گزارش عملکرد کانون در ایام‌الله دهه فجر سال گذشته و عملکرد قابل قبول آن گفت ما همواره باید در جهت رشد تلاش کنیم و به وضعیت فعلی قانع نبوده و در مسیر ارتقا در تمامی حوزه‌ها گام برداریم.

لزوم توجه به شیوه نامه شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و ستاددهه فجر و برنامه‌ریزی مسوولان ارشد کانون برای این ایام‌الله از دیگر تاکیدات مدیر کل کانون البرز بود.

در ادامه این نشست که روز شنبه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، معاون فرهنگی، اجرایی و کارشناسان حوزه‌های مختلف ضمن بیان پیشنهادات اجرایی خود برای ویژه برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز ابراز امیدواری کردند که تمام فعالیت‌ها با هم افزایی  اعضای کمیته کودک و نوجوان و مراکز فرهنگی، هنری کانون پس از دریافت فعالیت‌های پیشنهادی آنان به صورت مجازی و در قالب جدول زمانبندی و پس از برگزاری شوراهای کارشناسی به تمام مخاطبان و دستگاه‌های اجرایی استان اطلاع‌رسانی شود.

گفتنی است ویژه برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان البرز به ریاست مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اجرا خواهد شد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =