ویژه برنامه «آفتاب خانه ما» به منظور بزرگداشت محمود کیانوش در البرز 

واحد ادبی کانون استان البرز ویژه برنامه «آفتاب خانه ما» را به منظور بزرگداشت مححمود کیانوش و قدردانی از زحمات این شاعر خوب کودک و نوجوان و به صورت مجازی اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، مریم کوچکی کارشناس  واحد ادبی کانون این استان با اعلام این خبر گفت  با توجه به این که  جامعه ادبی کشور به تازگی محمود کیانوش از شاعران و نویسندگان برجسته کشور را از دست داده وظیفه خود دانستیم که سهم کوچکی در راستای  بزرگداشت و تجلیل  از این شاعر گرانقدر داشته باشیم ، بنابراین در ویژه برنامه «آفتاب خانه ما» که برای اعضای مکاتبه‌ای کانون استان برگزار شد، از این اعضا که به جهت دسترسی نداشتن به مراکز کانون در شرایط عادی نیز از طریق مکاتبه و نامه‌نگاری با ما در ارتباط هستند خواستیم دل نوشته‌ای برای این شاعر بزرگ نوشته و آن را به صورت مجازی ارسال کنند.

کوچکی افزود پوستر این ویژه برنامه نیز توسط «سهند زهادی» از اعضای انجمن ادبی کانون تهیه شده و  قرار است آثاردریافتی داوری شده و برترین‌ها مورد تجلیل قرار گیرند.

گفتنی است محمود کیانوش  پژوهشگر، شاعر و نویسنده معاصر ایرانی بودکه  گستره آثار او علاوه بر شعر و داستان، زمینه‌های دیگری چون برگردان، نقد ادبی، داستان‌های کودکان و روزنامه‌نگاری را نیز  در بر می‌گرفت .

از محمود کیانوش کتاب های زیادی چون «بچه‌های جهان» به یادگار مانده است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =