برگزاری ۱۱ کارگاه مجازی توسط انجمن‌های تخصصی کانون آذربایجان غربی در دی ۹۹

یازده کارگاه مجازی توسط انجمن‌های قصه گویی، ادبی، سرود، هنرهای نمایشی و عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی در دی ۱۳۹۹ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی، نشست‌های انجمن‌های تخصصی کانون استان در دی ۱۳۹۹ در بستر فضای مجازی و با حضور مدرسان و پژوهشگران بومی و غیر بومی برگزار شد.

بر این اساس، انجمن قصه گویی کانون استان دو کارگاه‌ مجازی با موضوع‌ « کارگردانی در اجرای قصه گویی» را با حضور ساغر لطفی نژاد برگزار کرد.

انجمن ادبی کانون استان، سه جلسه مجازی شعر و داستان را با حضور فرزانه رحمانی، عالمه میر شفیعی و سیده محدثه حسینی با موضوع «نقد و بررسی آثار اعضا» برگزار کرد.

همچنین سه کارگاه‌ نمایشنامه نویسی با حضور علی اکبر پور رسول و محسن اکرمی توسط انجمن هنرهای نمایشی کانون استان در طی این ماه برگزار شد. 

انجمن سرود کانون استان نیز اقدام به برگزاری دو کارگاه با موضوع‌ «مبانی سلفژ و نت خوانی» کرد که فرشید جعفری به عنوان مهمان ویژه در این کارگاه‌ها حضور داشت.

اولین جلسه مجازی انجمن عکاسی کانون استان نیز هم‌زمان با گشایش این انجمن در ۳۰ دی ۱۳۹۹ با حضور لیلا سادات خوانساری برگزار شد و تعداد انجمن‌های فعال کانون استان به پنج انجمن افزایش یافت.

از آغاز شیوع بیماری کرونا، فعالیت‌های کانون از طریق فضای مجازی ادامه یافت و آثار فاخر و ارزشمندی در مراکز کانون استان تولید و منتشر شد که علاوه بر کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، کودکان و نوجوانان سراسر کشور نیز از طریق پرتال سراسری kpf.ir به این آثار دسترسی دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =