درخشش دو عضو کانون پرورش فکری آذربایجان غربی در مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان»

یک عنوان برگزیده و یک عنوان شایسته تقدیر بخش هنری مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان» در حالی به کانون پرورش فکری آذربایجان غربی رسید که هنرجویان با نقاشی‌ها و عکس‌های خود از مدافعان سلامت و کادر درمان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی، فراخوان بخش هنری مهرواره هنری و ادبی «ستاره‌های بی‌نشان»در دو قالب «نقاشی» برای گروه‌های سنی «نوباوه» بالای ۴ سال، «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال و «عکاسی» برای گروه‌های سنی «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال برگزار شد.
در بخش «نقاشی» ۱۵۴۱ اثر به دبیرخانه مهرواره رسید که بعد از انتخاب اولیه در پنج گروه سنی اعلام شده، تعداد ۵۱۴ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت.

بر همین اساس در مرحله‌ی پایانی، در بخش «نوباوه» ۵ اثر برگزیده و ۲ اثر شایسته‌ی تقدیر، در بخش «نوخوان» ۵ اثر برگزیده و ۳ اثر شایسته‌ی تقدیر، در بخش «نونهال» ۵ اثر برگزیده و ۳ اثر شایسته تقدیر، در بخش «نونگاه» ۳ اثر برگزیده و ۳ اثر شایسته تقدیر و در بخش «نوجوان» نیز ۳ اثر برگزیده و ۳ اثر شایسته تقدیر شناخته شد.

با اعلام هیأت داوران،‌ باران حیدرزاده ۸ ساله عضو کانون خوی در گروه سنی نوخوان « بالای ۷ سال» عنوان برگزیده بخش نقاشی را کسب کرد و سلما عشقی در گروه سنی نوباوه « بالای ۴ سال» از کانون چالدران عنوان شایسته تقدیر این مهرواره را به دست آورد. 

هماهنگی اثر با موضوع‌های مهرواره، توجه به مشاهده کودکان و تخیل آن‌ها در آثار، پایبندی به شرایط فراخوان و ارتباط اثر با موضوع‌های مهرواره از جمله ملاک‌های داوری در بخش نقاشی بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =