آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی هنری کانون‌ استان کرمانشاه ویژه فصل بهار

ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، هم‌زمان در سراسر کشور از روز ۱۱ اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ثبت‌نام این کارگاه‌ها در پایگاه مجازی کانون به نشانی http://kermanshah.kpf.ir تا روز ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.
بر همین اساس، زمان شروع کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، مهارت‌های زندگی و... از روز ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۰ تعیین شده است.
مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا، می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.
فتاحی همچنین گفت: این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه، کارگاه‌های ترم جدید بهار اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه را شامل: نقاشی مقدماتی و تکمیلی، تکنیک چاپ و کلاژ، فنون قصه‌گویی، انواع کاردستی مقدماتی و تکمیلی، خوش‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، عکاسی مقدماتی و پیشرفته، ساخت عروسک‌های نمایشی  ساده، کارگاه داستان مقدماتی و پیشرفته، کارگاه شعر، کارگاه نوشتن خلاق، کارگاه خودباوری (از کارگاه‌های حال خوش زندگی)، فلسفه برای کودکان، و... اعلام کرد.            

 او افزود: کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در هر کجای استان کرمانشاه می‌توانند در این کارگاه‌ها ثبت نام کرده و از این کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی بهره‌مند شوند.

یادآوری می‌شود این کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =