نهمین وبینار مسئولین مراکز کانون استان برگزار شد

در آستانه فرآیند ثبت نام در کارگاه‌های تخصصی برخط ویژه فصل بهار و با هدف برنامه ریزی مراحل اجرایی و هماهنگی مراکز کانون استان نهمین وبینار مسئولین مراکز کانون استان با حضور طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان خراسان جنوبی، طاهره حمیدی مدیر کل کانون استان در این جلسه که با حضور مربیان مسئول مراکز ثابت، سیار و پستی استان برگزار شد ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای شاخص اسفند ماه  گفت: با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی های مربیان خلاق کانون  استان و فراهم نمودن محیطی امن برای کودکان ونوجوانان و جلب اعتماد خانواده‌ها ، فعالیت‌های جذابی در مراکز کانون استان با هدف تربیت فرزندانی با نشاط، اندیشه ورز و پایبند به اخلاق در سال جاری به مرحله اجرا درآمد  که منجر به کسب مقام‌های ملی و بین المللی اعضای مراکز کانون نیز شد.

وی افزود: ظرفیت‌ها و خلاقیت مربیان کانون باعث شده است نهادهای  مختلفی در جهت استفاده از این ظرفیت‌ها به کانون مراجعه کنند و ما باید با استفاده از این  فرصت‌ها در برگزاری هر چه بهتر کارگاه‌های تخصصی فصل بهار سال ۱۴۰۰ بیشترین بهره را ببریم.

حمیدی در بخش پایانی صحبت‌های خود به دستورالعمل برگزاری کارگاه‌های برخط فصل بهار اشاره کرد و از مسئولین مراکز خواست با همت و تلاش و پشتکار زمینه‌ی برگزاری کارگاه‌های جدید و متناسب با گروه‌های سنی مختلف و همچنین حضور کودکان ونوجوانان را همسو با این شیوه نامه فراهم کنند.

در ادامه این نشست مجازی که همزمان با ۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار شد فاطمه آدینی کارشناس مسئول فرهنگی هنری و ادبی استان، دستور العمل ثبت نام و برگزاری کارگاه‌های مجازی بهار ۱۴۰۰ را تشریح کرد و پایان بخش این جلسه نیز بیان تجربیات و تبادل نظر مربیان مسئول مراکز استان بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =