از کانون تربیت نسل انقلابی انتظار می‌رود

آیین تکریم و معارفه مسوول حراست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری استان قزوین، در تاریخ 6 اسفند 1399، آیین معرفی «ولی الله مظفر نیکو» به عنوان مسوول حراست جدید و قدردانی از «رهبر حیدری» نماینده سابق دفتر مرکزی حراست در اداره کل کانون پرورش فکری قزوین با حضورمدیرکل حراست استان قزوین، «محمد فاضل» مدیر حراست آموزش و پرورش استان، «محمد ناظری» سرپرست معاونت پرسنلی دفتر مرکزی حراست کانون و «مجید آرایی» کارشناس مسوول دفتر مرکزی حراست کانون در مجتمع فرهنگی و هنری کانون استان برگزار شد.

در آغاز این مراسم، پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی، «مژده اروجی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین با تبریک زادروز حضرت علی (ع) و روز پدر، همراه با خوش‌آمدگویی به مهمانان کانون، برای همکار جدید کانون آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

وی هم‌چنین مواردی را درباره نوع فعالیت‌های فرهنگی کانون و جنس تعاملات صمیمانه و همدلانه بین همکاران مطرح کرد که در مسیر راهبرد اهداف کانون اثرگذار و قابل توجه است.

در ادامه ناظری با بیان اثرگذاری ابتکار و خلاقیت در کار با بچه‌ها، مواردی را درباره عملکرد شایسته کانون و نیز مسوول حراست استان برای پیشبرد اهداف این مجموعه ارزشمند و افزایش همدلی و هم‌افزایی بین همکاران یادآوری کرد.

حفظ کرامت انسانی و اعتمادسازی بین همکاران برای برقراری آرامش و امنیت روانی در همکاران از مواردی بود که وی در زمینه فعالیت‌های حراستی کانون خواستار شد.

در بخش دیگری از این مراسم، مدیرکل حراست استان قزوین ضمن تاکید بر این‌که از کانون انتظار تربیت نسل انقلابی می‌رود، با بهره‌گیری از فرمایش رهبر معظم انقلاب درباره مجموعه حراست در کشور، بر تحکیم رابطه مسوولان حراست با مردم و ترویج فرهنگ مسوولیت پذیری، قانون گرایی و رعایت اصول اساسی اسلامی یعنی تکریم ارباب رجوع در مجموعه‌های دولتی تاکید کرد.

وی هم‌چنین حراست را مشاوری امین برای مدیر مجموعه و سنگ صبوری برای همکاران دانست که باید محرم اسرار تک تک همکاران خود باشد.

گفتگوی صمیمانه مسوول جدید حراست کانون استان با همکاران خود و قدردانی از حسن اعتماد مجموعه حراست کانون و استان برای ایجاد این زمینه همکاری و قدردانی مسوولان پیشین حراست از بخش‌های دیگر این مراسم بود.

در بخش دیگری از این مراسم، آیین قدردانی از مسوولان حراست قبلی کانون و اهدای حکم حراست جدید انجام شد.

هم‌چنین به مناسبت زادروز خجسته حضرت علی(ع) و روز پدر، درادامه مولودی‌خوانی، از همه آقایان همکار استان با اهدای یادبود و لوح سپاس قدردانی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =