دبیرخانه‌ی بیست و سومین جشنواره قصه گویی در آذربایجان‌غربی آغاز به کار کرد

با حضور اعضای دبیرخانه‌ی قصه‌گویی، ستاد استانی بیست و سومین جشنواره‌ بین المللی قصه‌گویی در آذربایجان غربی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی، جلسه برنامه ریزی و هماهنگی واحدهای ستاد استانی کانون  با حضور اعضای دبیرخانه‌ی استانی متشکل از رییس جشنواره استانی، مدیر اجرایی، مسئول دبیرخانه، ناظر استانی، مسئول روابط عمومی، مسئول سایت، کارشناس آموزش و پژوهش و مسئول حراست و امنیت، صبح روز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس اداره کل کانون استان برگزار شد.

جواد زاهدی مدیرکل کانون آذربایجان غربی و رییس جشنواره استانی در ابتدای جلسه ضمن ابلاغ احکام اعضای دبیرخانه، تعامل، انسجام، تشریک مساعی و حرکت در چارچوب شیوه نامه‌ی ستاد مرکزی جشنواره را رکن اصلی حصول نتایج مطلوب در طی فرآیند اجرائی جشنواره عنوان کرد.

زاهدی گفت: مرحله‌ی استانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی از ۲۵ فروردین با شعار «آینده ساختنی است» در سه محور امیدها و آرزوها، شادی‌ها و غم‌ها و ایثار و از خود گذشتگی آغاز شده است.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در رقابت صحنه‌ای جشنواره در سه گروه سنی دختر و پسر (۱۲ تا ۱۸ سال)، زنان و مردان (۱۸ سال به بالا) و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها تا ۱۵ خرداد می توانند با مراجعه به پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام کنند.

رییس جشنواره استانی قصه گویی خاطرنشان کرد: علاوه بر بخش قصه‌ی ۹۰ ثانیه‌ای که در دوره های قبلی اضافه شده بود دو بخش جدید با نام‌های «قصه‌گوی برتر» و «پادکست» نیز به جشنواره اضافه شده است که قصه‌گوی برتر، رقابت حرفه‌ای‌های حوزه‌ی قصه‌گویی است و با شکل و شمایلی متفاوت از سایر بخش‌های جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی است که در آن تنها افرادی می‌توانند شرکت کنند که بر اساس جدول امتیازات مشخص شده، امتیاز لازم را در حوزه‌های مختلف به دست بیاورند و پادکست یا روایت قصه در قالب یک فایل صوتی هم به عنوان یک بخش نوپا در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، فرصتی تازه برای آن‌ دسته از علاقه‌مندان به قصه‌گویی است که می‌خواهند از طریق ابزارهای نوین به ترویج این هنر بپردازند.

ارائه‌ی نکته نظرها و پیشنهادها از سوی اعضای دبیرخانه در خصوص شیوه نامه‌ی اجرائی جشنواره پایان بخش این جلسه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =