کد خبر: 304625
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
بازدید 33
دعوت از کودکان البرزی برای شرکت در جشنواره قصه گویی

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا از مردم این استان به خصوص کودکان و نوجوانان خواست تا در بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی مشارکتی فعال داشته باشند.

قاسم سلیمانی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا این جشنواره به صورت مجازی برگزار خواهد شد، افزود: امسال با اضافه شدن چندین بخش، تمام گروه های سنی مخاطب این جشنواره هستند.

وی اضافه کرد:  قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای، قصه‌گوی برتر، پادکست و پژوهش از جمله بخش‌های اصلی این رویداد بزرگ فرهنگی است .

همچنین علاقه مندان در سنین مختلف از جمله نوجوانان، والدین، پدربزرگ‌ها، مادربزرگ‌ها و تمام علاقه‌مندان به این فعالیت فرهنگی می‌توانند با ثبت نام در سایت جشنواره به نشانی kanoonfest.ir پس از نام نویسی ، قصه خود را بارگذاری نمایند.

سلیمانی با بیان اینکه امید و آرزوها، شادی و غم و ایثار و از خودگذشتگی محورهای بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی هستند اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در این جشنواره  تا پانزدهم خرداد ماه سال جاری  ادامه دارد.

وی ادامه داد: قصه گویی کلاسیک، مدرن، نوآورانه، سنتی، آیینی، نقالی، پرده خوانی و شمایل گردانی از جمله شیوه های امسال قصه گویی در جشنواره است.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز اظهار داشت: آثار ارسالی تا پایان شهریور ماه در بخش استانی جمع آوری و در اختیار بخش کشوری جشنواره قرار خواهد گرفت.

سلیمانی ادامه داد: پیش از شیوع ویروس کرونا البرز میزان جشنواره منطقه ای قصه گویی بود که با شیوع این ویروس بخش منطقه ای و استانی آن حذف و آثار به طور کامل به دبیرخانه جشنواره منتقل تا به صورت مجازی برگزار شود.

وی با بیان اینکه طی سال های گذشته از البرز موفق به کسب رتبه در این جشنواره شده بودیم گفت: انتظار داریم که امسال نیز با حضور و مشارکت افراد بیشتری در تمام سنین باز هم شاهد کسب رتبه برای استان باشیم.

بیش از ۱۸ هزار کودک و نوجوان در سطح استان البرز از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهره می گیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =