کد خبر: 304744
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
بازدید 128
۲ اثر عضو کانون گلستان، در پنجمین مهرواره فصلی عکس شایسته تقدیر شناخته شد

برگزیدگان پنجمین مهرواره عکس فصلِ زمستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، از میان ۱۷۱۳ اثر رسیده به دبیرخانه‌ی این دوره از مهرواره ۸۰ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت، ۱۲ اثر به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر به عنوان شایسته تقدیر در سه گروه سنی ۱۲+، ۱۵+، ۱۹ تا ۲۲ سال (اعضای ارشد) و بزرگسال (مربیان و کارشناسان کانون) شناخته شدند.

این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل زمستان در شهر یا روستا و موضوع مادر (به دلیل هم‌زمانی با ولادت حضرت زهرا «س» و روز مادر) طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور و توجه به جایگاه والای مادر، در این فراخوان شرکت کنند.

بر این اساس در گروه سنی ۱۵+ نجمه معتمدی، عضو کانون آزادشهر و در گروه سنی ۱۹ تا ۲۲ سال رضا گارز عضو ارشد مرکز فرهنگی هنری شماره دو گنبدکاووس شایسته تقدیر شناخته شدند.

عکس‌های برگزیده، تقدیری و راه‌یافته به نمایشگاه، در بخش گالری کانون مجازی به نشانی kpf.ir در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

یادآوری می‌شود فراخوان مهرواره عکسِ فصل بهار سال ۱۴۰۰ به زودی از سوی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری منتشر خواهد شد.

 اسامی برگزیدگان پنجمین مهرواره عکس فصلِ زمستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =