درخشش مربی خوزستانی در  پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان کانون کشور

سعید گل گل مربی مسئول فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول برگزیده مرحله‌ی اول بخش نمایش‌نامه پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان کانون کشور شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، «نقطه‌ها کو؟» نام اثر سعید گل‌گل مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان است که در بخش نمایش‌نامه از سوی هیأت انتخاب این بخش شامل منوچهر اکبرلو، زهره بهروزی‌نیا، آرش شریف‌زاده، سعید زین‌العابدین و علیرضا آقایی به عنوان نمایش‌نامه برتر  معرفی شد.

بر همین اساس در این بخش پس از بررسی ۳۱۶ اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری،  «آرزوهای بزرگ» اثر سمیرا سلیمانی‌فارسانی از فارسان، «پنگوئن طلایی» اثر مرضیه شریفی از فلاورجان، «دنیایم را سبز رنگ می‌کنم» اثر محمدحسین باقری شنوه‌ئی از قم، «صدایم را بشو» اثر حجت حسینی از بوشهر، «آواز ساعت‌ها(عقربه‌ها)» اثر علیرضا اسدی از مشهد، «سبز در سبز» اثر علی بهزادی از ساری، «دماغ یا بوق» اثر لیلا روغنگیرقزوینی از قزوین، «دوستان جدید» اثر رقیه نیکی‌یار از تبریز،  «نقل شهریار» اثر سمیه آورند از شیراز و «قهرمان مان» اثر اسماعیل رحیمی‌سروش از لاهیجان، به عنوان دیگر  برگزیدگان بخش نمایش‌نامه این مسابقه اعلام شدند.
همچنین «گردنبند خورشید» از مریم علی‌نیا، «قدرت نه گفتن» از لیلا بیگوند، «اپلیکیشن بابایاب» از محمد عبدی‌جمالی، «علیمردان خان و جعبه نمایش» از محمدرضا قلی‌پور، «اژدهای شب برفی» از امین‌رضا ملک‌محمودی، «عروسک‌ها رویاها را می‌سازند» از مصطفی نظری‌زاده، «سفر در کاموا» از محمدجواد سامع، «بجنگ سرباز! بجنگ» از بهناز مهدیخواه، «هیولایی در میان ما» از نجیبه نعمتی، «چاوش و شهر مدفون» از مهسا علینقیان و حمید سلیمی، «مترسک برفی» از زهره شفیعی، «زنگ انشاء» از محمد کاظم‌تبار همه از تهران، دیگر برگزیدگان بخش نمایش‌نامه پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان هستند.
یادآوری می‌شود برگزیدگان بخش نمایش‌نامه یک ماه فرصت دارند تا نسخه اصلی اثر خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ارسال کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =