کد خبر: 305135
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
تجلیل مدیرکل کانون لرستان از روابط عمومی استان

طی مراسمی مدیر کل کانون پرورش فکری لرستان از کارشناس روابط عمومی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون لرستان: امروز  ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، طی مراسمی توسط محمد جواد محمدی مدیرکل کانون از کمال گلمرادی فرد کارشناس روابط عمومی این اداره کل تجلیل شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان ضمن تبریک روز روابط عمومی گفت: روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا اهمیت و جایگاه این واحد مورد توجه و گرامی داشته شود.
محمدی افزود: روابط عمومی در حوزه های خدمت رسانی به کوکان و نوجوانان این دیارجایگاه  ویژه ای دارد.
وی اضافه کرد: تخصص و تجربه ی کارشناس روابط عمومی در حوزه های فرهنگی ، هنری وادبی، بسیار مهم، تاثیرگذار و  کارساز خواهد بود.
درقسمتی از این لوح آمده است: همکار گرانمایه: جناب آقای کمال گلمرادی  کارشناس محترم روابط عمومی، بیست وهفتم اردیبهشت روز روابط عمومی؛ روز شکوهمند و فرهمند را به شما مشعل دار فروزان توسعه ارتباطی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همگرایی و با ابتکار و امید،  قانونمند ، هدفمند و هوشمند ؛ با صداقت ، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح کانون استان و منافع کودکان، نوجوانان و مربیان در جهت انجام رسالت خطیر خود قرار می دهید؛ تبریک و تهنیت عرض نموده  از شما تقدیر و به پاس خدمات ارزنده تان این لوح تقدیم حضورتان می گردد. امید که بااستعانت از باری تعالی همیشه و در همه حال سربلند و عزتمندباشید. محمدجواد محمدی مدیرکل کانون لرستان

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =