کد خبر: 305704
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
بازدید 45
دیدار مربی‌مسوول مرکز ارسنجان با فرماندار

مربی‌مسوول مرکز فرهنگی هنری ارسنجان با فرماندار این شهر دیدار و خواستار توجه بیش از پیش مجموعه فرمانداری به کانون شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، هاجر نعمت‌اللهی در این دیدار، ضمن معرفی فعالیت‌های کانون و ارائه مستندات مربوط به برنامه‌ها، از فرماندار ارسنجان برای بازدید از مرکز دعوت کرد.

تخصیص بودجه برای تعمیر و تجهیز مرکز، دعوت از مسوول کانون برای شرکت در جلسات اداری شهرستان، کمک به شناساندن فعالیت‌ها و جایگاه کانون در سطح ارسنجان و تأکید بر همراهی و همگامی برای جذب نیرو از جمله مواردی بود که از سوی نعمت‌اللهی با فرماندار در میان گذاشته شد.

رحیم عزیزی، فرماندار ارسنجان نیز برای بازدید از مرکز و هر نوع همکاری با کانون قول مساعدت داد.

در جلسه‌ی دیگری نیز مربی‌مسوول مرکز ارسنجان با رییس آموزش و پرورش دیدار  و ضمن معرفی فعالیت‌های کانون، از همراهی مدیران و مربیان پرورشی مدارس با کانون و شرکت دانش‌آموزان در برنامه‌ها، تقدیر کرد.

نعمت‌اللهی با اشاره به اهمیت پر و غنی کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، خواستار بازدید و حضور رییس آموزش و پرورش ارسنجان در مرکز شد.

 شرکت در جلسات کارگروه‌های فرهنگی، حضور مربیان کانون ارسنجان در گروه‌های مجازی اداره‌های شهر با هدف معرفی فعالیت‌های کانون و اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها و دانش‌آموزان، کمک به گسترده‌ شدن فعالیت‌های کانون در مناطق روستایی با راه‌اندازی کتاب‌خانه سیار و حضور بیش از پیش کانون در میان دانش‌آموزان مدارس، بخشی از درخواست‌های کانون ارسنجان از رییس آموزش و پرورش بود.

امیرعلی منفرد، رییس آموزش و پرورش ارسنجان نیز با تأکید بر اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی، پرورش فکر در جامعه را مهم و کانون را یاور همیشه‌ی آموزش و پرورش دانست.

او شرکت مربی‌مسول مرکز در جلسه هم‌اندیشی مدیران ابتدایی روستا را گامی بزرگ در راه  اطلاع‌رسانی فعالیت‌های کانون عنوان کرد؛ همچنین پیشنهاد شد تفاهم‌نامه‌ای با کانون در رابطه با همکاری مدارس و حضور دانش‌آموزان در مرکز فرهنگی هنری کانون تهیه شود. منفرد بر لزوم راه‌اندازی کتاب‌خانه سیار در ارسنجان نیز تأکید و برای راه‌اندازی آن قول مساعدت داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =