آغاز رقابت قصه‌گویان کرمانشاهی در مرحله منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

مرحله منطقه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با اجرای قصه‌گویان برگزیده در دو بخش ملی و آیینی و سنتی، در روزهای ششم و دهم آبان ۱۴۰۰ در سالن نمایش مرکز شماره ۴ کانون شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، مرحله منطقه‌ای بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با اجرای قصه‌گویان برگزیده، در روزهای ششم و دهم آبان ۱۴۰۰ و در محل سالن نمایش مرکز شماره ۴ کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: اجرای قصه‌گویان برگزیده کرمانشاهی در دو بخش ملی و همچنین، آیینی و سنتی مرحله منطقه‌ای بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به صورت مجازی است.

فتاحی همچنین گفت: از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰، قصه‌گویان برگزیده بخش ملی به اجرای قصه‌های خود خواهند پرداخت.

او با اشاره به اینکه؛ این مرحله به صورت مجازی با اجرای شش قصه‌گوی کرمانشاهی و در دو بخش «زنان و مردان» و «پسران و دختران» برگزار می‌شود، افزود: داورهای بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی نیز به صورت پخش زنده اجرای این قصه‌گویان را ارزیابی خواهند کرد.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه از اجرای قصه‌گویان بخش آیینی و سنتی در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ خبر داد.

علاقه‌مندان می‌توانند از صفحه اینستاگرام انجمن قصه‌گویی کانون استان کرمانشاه به نشانی:  @anjoman_gheseh.kermanshah، به صورت زنده اجرای قصه‌گویان را تماشا کنند.


 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =