افتتاح فروشگاه عرضه محصولات کانون در اراک

فروشگاه عرضه محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کانون استان مرکزی روز شنبه یکم آبان هم زمان با میلاد حضرت رسول (ص) در اراک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی فروشکاه محصولات کانون در اراک با حضور قنبری مدیر کل کانون ، احمدلو معاون فرهنگی و همکاران مرکز فرهنگی هنری شماره ۸ اراک  روز شنبه یکم آبان  در آستانه میلاد حضرت رسول (ص) افتتاح شد.

قنبری  گقت : بر اساس سیاست های جدید کانون و تاکید مدیر عامل  بر این که یکی از اتفاقات خوب دسترسی به محصولات کانون است ومطالبه خانواده هاست برهمین اساس با توجه به بازگشایی مدارس و کم رنگ شدن بیماری کرونا فروشگاه محصولات فرهنگی کانون اراک هم از امروز یکم آبان با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح وشروع به کار خواهدکرد و با ارایه تولیدات کانون در خدمت کودکان و نوجوانان و خانواده ها خواهد بود.

وی گفت : تلاش خواهیم کرد که در آینده ای نزدیک با توسعه فروشگاه های کانون در استان خدمات مشاوره‌ای به خانواده‌ها ارائه  شود و کودکان بتواند از تولیدات کانون مانند کتاب، لوازم‌التحریر ایرانی و اسلامی و بازی‌های فکری بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =