کسب رتبه برتر کانون استان اردبیل در میانگین عملکرد سه‌ساله (۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹)

اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در ارزیابی‌های عملکرد کانون کشور در میانگین عملکرد سه‌ساله (۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹) شاخص‌های عمومی و اختصاصی، بهترین عملکرد را داشته و رتبه برتر را کسب کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون استان اردبیل، براساس ارزیابی استان‌های مختلف کشور در حوزه عملکرد، سه استان برتر انتخاب‌شده و کانون استان اردبیل در میانگین سه‌ساله (۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹) شاخص‌های عمومی و اختصاصی بهترین عملکرد را داشته و رتبه برتر را به دست آورد.

این ارزیابی را اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات کانون در بین اداره‌های کل کانون استان‌های مختلف کشور انجام داده است.

بر اساس این خبر، محورهای شاخص‌های عمومی استانی در این ارزیابی شامل اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، ارتقا سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری و محور نظارت و ارزیابی است همچنین محورهای شاخص‌های اختصاصی استانی نیز شامل توسعه فعالیت‌ها بر بستر الکترونیک در کانون پرورش فکری و محور خدمات فرهنگی در نظر گرفته‌شده است.

گفتنی است شاخص‌های عمومی در تمام دستگاه‌های اجرایی کشور یکسان است و شاخص‌های اختصاصی وظیفه ذاتی هر سازمان به شمار می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =