فراخوان مهرواره هنری استانی «ماه میهمانی خدا» در البرز منتشر شد

واحد هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز فراخوان هنری «ماه میهمانی خدا» را به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، این مهرواره با موضوعات«سفره‌های سحری و افطاری»،«دعا و مناجات»،«مسجد و شب‌های قدر» و در قالب‌های نقاشی، خوشنویسی، حجم‌ سازی و عکاسی ویژه تمامی علاقه‌مندان ۴ تا ۲۲ سال، استان البرز  و به منظور  آشنایی بیشتر و بهره مندی کودکان و نوجوانان  از ظرفیت‌های  معنوی ماه مبارک رمضان برگزار شده است.

تمامی این عزیزان از روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت  تا دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرصت دارند تا تصاویر  آثار خود را از طریق لینکAlborz.kpf.ir/mhmk  به دبیرخانه این مهرواره ارسال کنند.

بر اساس این خبر  هر عضو تنها مجاز است ۳ اثر را در بخش‌های مختلف به دبیرخانه ارسال نماید و علاقه‌مندان در انتخاب تکنیک ، نوع ابزار و قطع آثار در هر کدام از بخش‌ها  آزاد هستند.

گفتنی است پس از پایان مهلت تعیین شده، تصاویر آثار بررسی شده و اصل آثاری که مورد تایید کارشناسی قرار بگیرند از شرکت کنندگان دریافت شده و در نمایشگاهی به مناسبت عید سعید فطر به نمایش گذاشته خواهند شد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۱۵-۳۴۰۹۴۸۱۲ داخلی ۱۰۳ واحد هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =