آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های تخصصی مجازی و حضوری فصل بهار کانون چهارمحال وبختیاری از ۲۱ فروردین

ثبت‌نام در ۱۲ عنوان کارگاه‌ تخصص برخط و ۶۰ کارگاه حضوری فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری ویژه فصل بهار ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال وبختیاری، دوره‌های مجازی فصل بهار کانون در بازه زمانی پنج‌شنبه اول اردیبهشت تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

شروع ثبت‌نام کارگاه‌های برخط از تاریخ ۲۷ فروردین و شروع ثبت‌نام کارگاه‌های حضوری از ۲۱ فروردین و پایان ثبت‌نام ۳۱ فروردین می‌باشد.

 ثبت‌نام کارگاه های حضوری در مراکز استان بصورت  حضوری  انجام می‌شود و ثبت نام کارگاه های برخط از طریق سایت chvb.kpf.ir می‌باشد.

گروه‌های سنی «نوباوه» ۴ سال به بالا، «نوخوان» ۷ سال به بالا، «نونهال» ۹ سال به بالا، «نونگاه» ۱۲ سال به بالا و «نوجوان» ۱۵ سال به بالا می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها از روز ۲۷ فروردین می‌توانند با مراجعه مراکز سراسر استان و یا مراجعه  به سایت مجازی کانون چهارمحال وبختیاری به نشانی chvb.kpf.ir در کارگاه‌های  مورد نظر ثبت‌نام کنند.

- فرهنگی : کاردستی، نمایش خلاق، شطرنج و بازی های فکری، دست سازه‌ها، قصه گویی و ...

- هنری: نقاشی ، سفالگری، پویانمایی، خوشنویسی، موسیقی، سرود، نمایش عروسکی، هنرهای بومی و سنتی ...

- ادبی : خوانش و روایت متون کهن، نوشتن خلاق، شعر، داستان نویسی، روخوانی ...

- علمی : رباتیک، چرتکه، محاسبات ذهنی، مهندسی خلاق، زیست شناسی

کارگاه تخصصی، کارگاهی فرایند محور است که در راستای اهداف آموزشی و کاربردی با هدایت مربیان کانونی یا مدرسان متخصص در زمان و مکان مشخص و با مخاطب معین در ازای دریافت شهریه برگزار می شود .کارگاه ها سبب کمک به شکوفایی استعدادها و رشد و پرورش فکر وذوق و آموزش و ارتقای سطح توانایی و مهارت مخاطبان می شود .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =