تولید محتوای متناسب با مخاطب کودک و نوجوان در کنگره ملی شهدای قم

حامد حجتی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم گفت: کنگره شهدا فرصتی است تا بتوانیم در رشته تکالیف سازمانی و برنامه‌ریزی‌های سالانه کانون نسبت به معرفی اسطوره‌های ملی و حماسی خود اقدام کنیم.

 به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، با عنایت به نزدیکی برگزاری کنگره ملی شهدا قم، کانون استان قم در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به فرهنگ‌سازی برای مخاطب کودک و نوجوان اقدام به تولید و انتشار محتوا ویژه شهدای استان با مخاطب کودک و نوجوان خواهد کرد.
 حامد حجتی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم گفت: کنگره شهدا فرصتی است تا بتوانیم در رشته تکالیف سازمانی و برنامه‌ریزی‌های سالانه کانون نسبت به معرفی اسطوره‌های ملی و حماسی خود اقدام کنیم. به همین جهت با تلاش مربیان و همکاران زمینه تولید محتوا در قالب‌های گوناگون با موضوع شهدا فراهم‌شده است. این فعالیت‌ها شامل تولید کتاب ویژه کودکان در قالب رنگ‌آمیزی، شعر، کمیک استریپ، کتاب سرگرمی و تولید قطعات صوتی ویژه کودکان و نوجوانان بوده است. همچنین برگزاری یادواره‌ها و مهرواره های ویژه کودکان از پیش‌بینی‌های انجام‌شده در کارگروه تولید محتوا در کانون قم است.
 گفتنی است اعتبار این فعالیت با هماهنگی کمیته فرهنگی کنگره تأمین‌شده است. امیدواریم تا ابتدای آبان ماه کلیه فعالیت‌های طراحی‌شده اجرا و نتایج آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =