کد خبر: 313962
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
سرپرست جدید دفتر مرکزی حراست کانون معرفی شد

مدیرعامل کانون در حکمی مهدی بشیری گودرزی را به عنوان سرپرست دفتر مرکزی حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در نشستی که با حضور اعضای شورای معاونان کانون برگزار شد ضمن قدردانی از تلاش‌ها، همراهی و همدلی قاسم تنها مدیر دفتر مرکزی حراست گفت: حراست کانون در مسیر فعالیت‌های خود برنامه‌های خوبی داشته است و امیدواریم در آینده نیز شاهد برنامه‌هایی متناسب و مناسب باشیم.

وی افزود: حراست باید همواره مورد اعتماد و اطمینان کارکنان و پناهگاهی برای آن‌ها باشد.

مدیرعامل کانون اضافه کرد: انتظار داریم در این بخش بیشتر تلاش‌ها برای پیشگیری از بروز خطا باشد و برای مراقبت‌ از نیروی انسانی، تجهیزات و اماکن سازمان سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی صورت گیرد، تا خطایی رخ ندهد که بخواهیم پیگیری کنیم.

وی هم‌چنین آگاهی‌بخشی آموزش و اشاعه خوبی‌ها را از دیگر مسوولیت‌های دفتر مرکزی حراست عنوان  و خواستار برنامه‌ریزی در این زمینه شد.

در این نشست هم‌چنین پیش از سخنان مدیرعامل کانون قاسم تنها مدیر سابق دفتر مرکزی حراست کانون به ارایه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های صورت گرفته در دوران مسوولیت خود پرداخت و گفت: تمام تلاش مجموعه حراست در این مدت برای هویت بخشی و ارج نهادن به کرامت انسانی همکاران کانون بوده است.

مهدی بشیری گودرزی سرپرست جدید دفتر مرکزی حراست کانون نیز از حسن اعتماد مدیرعامل قدردانی و اظهار امیدواری کرد با همراهی و همدلی همکاران این مجموعه بتواند اتفاق‌های خوبی را رقم بزند.

مراسم تجلیل از مدیر سابق و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی حراست کانون صبح روز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در دفتر مدیرعامل کانون برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =