اولین نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان کانون استان کرمانشاه افتتاح شد/ افتتاح فروشگاه‌های کانون به‌زودی

این نمایشگاه در روز چهارشنبه چهارم خرداد ۱۴۰۱ با حضور مسئولان، کارشناسان، مربیان کانون، خانواده‌ها و علاقه‌مندان به صورت رسمی کار خود را در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه آغاز کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با حضور محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست این اداره کل، اولین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در مجمتع فرهنگی و هنری کانون افتتاح شد.

 بر همین اساس، با تعطیلی ناخواسته در روز اول آغاز به کار نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در کرمانشاه به علت نامناسب‌بودن شرایط آب و هوایی، این نمایشگاه در روز چهارشنبه چهارم خرداد ۱۴۰۱ با حضور مسئولان، کارشناسان، مربیان کانون، خانواده‌ها و علاقه‌مندان به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست کانون استان کرمانشاه با تبریک برگزاری این نمایشگاه، این اتفاق مهم فرهنگی را در راستای تاکید مقام معظم رهبری بر توجه ویژه در تولید کتاب و محتوای مناسب برای کودکان و نوجوانان اعلام کرد.

سرپرست کانون استان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، از راه‌اندازی فروشگاه‌های محصولات فرهنگی کانون در شهر کرمانشاه و شهرهای مختلف استان خبر داد و افزود: یکی از مهمترین اقدام کانون؛ بحث توسعه عدالت فرهنگی و تربیتی در همه مناطق کم‌برخوردار است.

خیاط‌زنجانی با اشاره به ظرفیت فرهنگی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در میزبانی و برگزاری رخدادهای تاثیرگذار فرهنگی به صورت کشوری، از همه نویسندگان، شاعران و فعالان فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان برای شرکت در این برنامه‌ها دعوت کرد.

اولین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان کانون استان کرمانشاه تا دهم خرداد ۱۴۰۱ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =