دیدار مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان در چهلمین سالگرد آزادسازی خرمشهر با نویسنده قصه های جنگ

دکتر هوشنگ حیدرنژادیان مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان به همراه معاون امور مشتریان و بانکداری عمومی، رئیس شعبه بعثت، کارشناسان امور مشتریان و روابط عمومی بانک کشاورزی به بهانه سالروز تولد و زحمات فرهنگی و هنری بهناز ضرابی زاده مدیرکل کانون استان همدان در دفتر ایشان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، هوشنگ حیدریان نژادیان مدیر شعب بانک کشاورزی استان همدان و هیات همراه در روز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ با حضور در دفتر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان ضمن تبریک سالروز تولد ایشان از زحمات و فعالیت های فرهنگی و هنری ایشان در حوزه کودک و نوجوان و خلق آثاری چون: دختر شینا، گلستان یازدهم، ساجی، سیب آرزو و ده ها اثر ادبی دیگر ایشان تقدیر و تجلیل کرد.


در این دیدار هوشنگ حیدرنژادیان و همکارانشان با اهدا کیک تولد به بهناز ضرابی زاده از تلاش ها و همکاری های ایشان در حوزه فرهنگی و بانکداری و مسئولیت های اجتماعی ضرابی زاده تقدیر کرد و گفت: چهارم خرداد به نام دزفول و روز ایثار و مقاومت نامگذاری شده. این تقارن را با سالروز تولد نویسنده ای که تلاش می کند ایثار و مقاومت را در کتاب هایش به مخاطبان انتقال دهد به فال نیک می گیریم.


بهناز ضرابی زاده با سپاس از حضور مدیر شعب بانک کشاورزی و همکارانش شجاعت ها و رشادت های غیور مردان و شیرزنان دفاع مقدس را الهام بخش آثار خود بر شمرد و بر تعاملات فرهنگی با بانک کشاورزی تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =