کد خبر: 314954
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴
بازدید 93
کانون پرورش فکری صالح آباد با کمک خیرین این شهر تجهیز می شود

نشست مدیرکل کانون پرورش فکری با خیرین شهر صالح آباد در آخرین روز هفته کاری


نشست مدیرکل کانون پرورش فکری با خیرین شهر صالح آباد در آخرین روز هفته کاری 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، در نشست مدیرکل کانون پرورش فکری استان همدان که در روز پنجشنبه پنجم خرداد ماه با حضور خیرین صالح آباد برگزار  شد، تصمیماتی در خصوص تجهیز  کانون پرورش فکری این شهر اتخاذ گردید
بهناز ضرابی زاده مدیر کل کانون پرورش فکری استان همدان در این دیدار  گفت: کانون صالح آباد بعد از تعمیرات و نقاشی کل مجموعه، با حال و هوای تازه تری به استقبال تابستان و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان می رود.


در این دیدار، ضرابی زاده، فعالیت های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری را برای مهمان ها تشریح کرد و اضافه کرد:  تلاش در گسترش کتابخانه ها تلاش در افزایش دانایی است. و  خدمت رسانی به کودکان و رشد و پرورش آنها تربیت نسل پوینده و با انگیزه آینده است. سپس حاضرین در جلسه عنوان کردند، در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی از هیچ کمکی مضایقه نخواهند کرد، همچنین بعد از اتمام جلسه و بازدید میدانی از کتابخانه کانون پرورش فکری، و نحوه  رنگ آمیزی آن ، مدیرکل کانون جهت تعویض قفسه های کهنه و فرسوده کتابخانه در از خیرین کمک خواست و خیرین نیک اندیشه قول مساعد جهت انجام و اجرای این کار را دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =