کد خبر: 315706
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
بازدید 84
فراخوان سیزدهمین سوگواره سراسری کانون استان قزوین منتشر شد

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در پی برگزاری هشت سوگواره کشوری و چهار دوره استانی سیزدهمین فراخوان این رویداد فرهنگی-مذهبی را در سطح کشوری منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، در خرداد 1401 سیزدهمین فراخوان سوگواره عاشورایی کانون استان قزوین در سه بخش فرهنگی(قصه‌گویی)، هنری (عکس و تصویرگری)و ادبی (داستانک و شعر)منتشر شد.

این فراخوان ویژه اعضای کودک، نوجوان و ارشد و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور منتشر شده است و شامل رشته‌های داستانک، شعر، عکس و تصویرگری در گستره کشوری و قصه‌گویی در بخش استانی است.

مهلت ارسال آثار تا بیستم مرداد 1401 تعیین شده و زمان برگزاری مراسم سوگواره نیمه دوم شهریور خواهد بود.

آشنایی کودکان و نوجوانان با فرهنگ عمیق و اهداف قیام عاشورا، ترویج فرهنگ و هنر عاشورایی و تولید آثار در این زمینه از جمله اهداف برگزاری این سوگواره است.

علاقه‌مندان در دو گروه سنی 12 تا 18 سال و بالاتر از 18 سال می‌توانند مطابق با شرایط فراخوان در این سوگواره شرکت کنند.

یادآور می‌شود تمامی آثار باید با موضوع سوگواره عاشورایی و در بخش مربیان برای مخاطب کودک و نوجوان تولید شده باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند با تکمیل فرم مشخصات شرکت‌کنندگان که در پایان فراخوان ارائه شده و ارسال آن به همراه آثار از طریق پیام‌رسان واتساپ به شماره 09214571084و یا از طریق ایمیل به نشانی الکترونیکی sugvare@kpf.ir در سوگواره امسال کانون استان قزوین شرکت کنند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =