خانه‌موزه جلیلی با حمایت میراث فرهنگی استان کرمانشاه مرمت می‌شود/مشارکت برای آشنایی کودکان با مفاخر فرهنگی

روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱، محمدرضا سهیلی، مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با همراهی محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست کانون استان کرمانشاه از خانه‌موزه جلیلی بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱، محمدرضا سهیلی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بنای تاریخی خانه جلیلی(مرکز شماره ده کانون پرورش فکری) در شهر کرمانشاه بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست کانون استان کرمانشاه انجام شد، سرپرست کانون استان به ارایه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های جاری در خانه‌موزه جلیلی پرداخت.

خیاط‌زنجانی همچنین از برنامه‌های ویژه کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برای ساماندهی و بهره‌برداری فرهنگی بیشتر از خانه‌موزه جلیلی با هدف معرفی مفاخر، مشاهیر و ابنیه‌های تاریخی و فرهنگی استان کرمانشاه برای کودکان، نوجوانان و عموم علاقه‌مندان خبر داد.

بر همین اساس، مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز پس از بازدید از خانه‌موزه جلیلی، برای مرمت، نگهداری و مشارکت در اجرای برنامه‌های فرهنگی برای معرفی میراث فرهنگی، هنری استان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.

خانه‌موزه‌جلیلی واقع در مرکز شماره ده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه است که با هدف معرفی فرهنگ و هنر استان کرمانشاه به مخاطبان مختلف طراحی و راه‌اندازی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =