فراخوان دومین مهرواره‌ی عکاسی «محرم در قاب نگاه تو» منتشر شد

واحد آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، فراخوان دومین مهرواره‌ی عکاسی «محرم در قاب نگاه تو» را ویژه ماه محرم و صفر منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، این رویداد هنری با موضوعات «محرم و کودکان و نوجوانان، محرم و نماز ظهر عاشورا، محرم و امر به معروف و نهی از منکر، محرم و آیین‌های عاشورایی و محرم و شیرخوارگان حسینی، اربعین حسینی»، ویژه‌ی رده‌ی سنیِ نوجوان (بالای ۱۵ سال)، اعضای ارشد (۱۹ تا ۲۲ سال) و همچنین مربیان فرهنگی، هنری و ادبی کانون، برگزار می‌شود.

بر اساس این فراخوان متقاضیان واجد شرایط می‌توانند قطعات عکس خود را با محوریت موضوعات اعلام شده این مهرواره، با کیفیت مناسب و در فرمت jpg گرفته و با درج شناسنامه (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نشانی محل سکونت، عنوان عکس، محل و تاریخ عکس به‌طور کامل) به پیام‌رسان مراکز کانون پرورش فکری سراسر استان خوزستان ارسال یا در سایت khz.kpf.ir بارگذاری کنند.

آخرین‌مهلت پذیرش آثار جهت شرکت در این مهرواره، ۲۷  شهریورماه ۱۴۰۱ اعلام شده است و انتخاب و داوری آثار در ۳۰  شهریور ۱۴۰۱ صورت می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ی ۰۹۱۶۹۰۹۳۳۱۰ تماس حاصل فرمایند.

بنابراعلام دبیرخانه دومین مهرواره عکاسی «محرم در قاب نگاه تو»، درهر بخش به ۳ نفر از برگزیدگان، بسته فرهنگی تولیدات کانون به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =