مرحله منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در اهواز برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از آغاز مرحله‌ی منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی (منطقه ۳ کشور) در اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، وحیدکیانی امروز با اعلام این خبر گفت: این جشنواره به مدت ۳ روز در اهواز و با حضور قصه‌گویان برتر ۶ استان کشور برگزار می‌شود.

کیانی افزود: این جشنواره از روز شنبه ۲۸ آبان‌ماه با حضور قصه‌گویان استان‌های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان و فارس در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان آب و برق خوزستان آغاز خواهد شد و تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

او اضافه کرد: در این دوره از جشنواره منتخبی از قصه‌گویان شرکت‌کننده در مناطق کم برخوردار، روستایی و بیمارستان‌های کودکان حضور خواهند یافت و برای کودکان و نوجوانان قصه‌گویی خواهند کرد.

دبیر اجرایی مرحله منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه ۳ کشور، برگزاری نشست های آموزشی را از دیگر برنامه جانبی این جشنواره عنوان کرد.

کیانی با اشاره به اهمیت قصه‌گویی در انتقال مفاهیم تعلیمی و تربیتی به کودکان و نوجوانان تأکید کرد؛ برگزاری این رویداد مهم فرهنگی حرکتی پویا در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کهن قصه‌گویی در جامعه است.

گفتنی است: مرحله‌ی  منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی (منطقه ۳ کشور)   با همکاری استانداری خوزستان، سازمان آب و برق خوزستان، شهرداری اهواز، شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، صداوسیمای استان، فولاد خوزستان و شرکت خدماتی، پشتیبانی و رفاهی ساب خوزستان، ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور ۶ استان کشور در اهواز برگزار خواهد شد.

مرحله منطقه‌ای بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در اهواز برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =