دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان با خانواده‌ی شهید

معصومه هادی: همسران شهدا اسوه‌های صبر و شجاعت و الگوی مقاومت برای ما در جامعه هستند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، دیدار صمیمی مدیرکل کانون و همکاران با خانواده‌ی شهید سرافراز امین مرادی صورت گرفت.

در این دیدار، که هم‌زمان با هفته بسیج اجام شد، مدیرکل کانون استان خطاب به همسر شهید گفت: دیدار با شما و دردانه‌ی شهید مرادی مایه‌ی مباهات ما، همکاران و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

معصومه هادی در ادامه، همسران شهدا را اسوه‌های صبر، شجاعت و بصیرت دانست که الگوهای مناسبی برای همگان در جامعه هستند و افزود: شما الگوی عملی اخلاق و معنویت هستید و امیدواریم که خداوند متعال به شما توان، عزت و سلامتی بدهد تا در تبیین راه شهیدان و انتقال آن به نسل آینده کوشا و موفق باشید.

وی هم‌چنین افزود: تحصیل علم و کسب مهارت‌های سودمند اجتماعی و فنی برای همه‌ی ما لازم است و برای شما، که همسر شهید هستید، یقینا می‌تواند برکات بیشتری به همراه داشته باشد.

هادی در پایان گفت: ما هم در کنارتان هستیم تا با حمایت‌های فرهنگی و عملی بتوانیم با خردمندی و آگاهی راه روشن شهیدان والامقام را ادامه دهیم

هم‌چنین همسر شهید، در خصوص ویژگی‌های شهید نکاتی را برای همکاران بیان کردند.

گفتنی است شهید مرادی دارای یک فرزند دختر 7 ساله است و در راه حفظ امنیت کشور در آذر سال 1395 در سیستان و بلوچستان، به شهادت رسیدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =