راهیابی قصه‌گوی خوزستانی به مرحله پایانی بخش بین الملل بیست و چهارمین جشنواره‌ی قصه‌گویی کانون

زینب موسوی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به مرحله پایانی بخش بین الملل بیست و چهارمین جشنواره‌ی قصه‌گویی کانون راه یافت.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، زینب موسوی مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هندیجان با قصه «تویزه‌ی پادشاهی»، به عنوان راه یافته به بخش بین الملل بیست و چهارمین جشنواره‌ی قصه‌گویی کانون معرفی شد.

همایون همدانی مسئول کمیته بین‌الملل بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون، اسامی ۱۵ قصه‌گو از سراسر کشور و ۱۰ قصه‌گو از شش کشور جهان را به عنوان راه یافته بخش بین‌الملل بیست‌وچهارمین جشنواره‌ی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد.

براساس این گزارش اسامی راه‌یافتگان داخلی به بخش بین‌الملل جشنواره‌ی قصه‌گویی عبارتند از: مهری خسرویان با قصه «افسانه گیلگمش» از کرمان، محمود خرقانی با قصه «شغال دم‌کنده» از خراسان رضوی، مرضیه پولادی با قصه «عینک» از اصفهان، سوسن حیاتی با قصه «کریم و اوس کریم» از بوشهر، شادی پاکزاد با قصه «واقعا جدی جدی» از آذربایجان غربی، شبنم سیدی با قصه «کک به تنور» از کرمان، هادی رفیعی با قصه «عنکبوت» از زنجان، فاطمه بحرانی با قصه «اژدها پرواز کرد» از یزد، لیلا خلیفه‌سقا با قصه «اتل متل هفت آسمون» از اردبیل، محسن وظیفه با قصه «آراز چوپان» از اردبیل، محمدجواد علیمردانی با قصه «پهلوان کچل» از فارس، مصطفی جعفری‌خوزانی با قصه «حرفُ باد» از اصفهان، محسن کریمی با قصه «به دنبال بخت» از قم، زینب موسوی با قصه «تویزه‌ی پادشاهی» از خوزستان و فاطمه غفاری‌سروستانی با قصه «کرم سه نقطه» از هرمزگان.

همچنین اسامی راه‌یافتگان خارجی به بخش بین‌الملل جشنواره‌ی قصه‌گویی عبارتند از: «دیپا کی‌ران» با قصه‌ «موهینی و آجیویکا» و «دیویا سرکار» با قصه «آهنگی برای فروش» هر دو از هندوستان، «گریس ونگاری» با قصه «در جستجوی شانس» و «جان نامای موکنی» با قصه «بزهای بر روی پل» هر دو از کنیا، «سارا ابو شرر» با قصه‌ «سارا ابو شرر» از کانادا، «شیلا توپجام» با قصه «نمدپوش» و «شهدا شهین» با قصه «کلاغ و خار» هر دو از کشور ترکیه، «مایلی پونس» با قصه‌ «قدیمی‌ترین بازی» و «کلودیا مونته‌سینو» با قصه «اداره بوسه‌های گمشده» هر دو از کشور آرژانتین و «مائوریتسیو پاتینو» با قصه «شاهزاده دانا» از کشور کلمبیا.

احسان‌ عبدی‌پور، وحید خسروی و سعید مجیدی داوری بخش بین‌الملل را بر عهده داشتند. مسئولیت گروه داوری برعهده همایون همدانی مسئول بخش بین‌الملل جشنواره بود.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۱۸ تا ۲۲ دی ۱۴۰۱ در یزد برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =