قصه گویان چهارمحال و بختیاری نامزد مرحله پایانی بخش ۹۰ ثانیه‌ای

دو قصه‌گو از استان چهارمحال و بختیاری نامزد مرحله پایانی قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شدند.

به گزارش روابط عمومی ‌کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان چهارمحال و بختیاری، بخش ۹۰ ثانیه‌ای از بخش‌های نوپا و جدید جشنواره قصه‌گویی است که چهار دوره را پشت سر گذاشته است و همه اقشار جامعه می‌توانند در آن شرکت کنند.

در جشنواره بیست‌وچهارم ۳هزار اثر قصه‌گویی در بخش ۹۰ ثانیه‌ای در سایت جشنواره ثبت‌نام و قصه‌های خود را بارگذاری کردند. در پایش داوری اولیه ۲هزار و ۲۲۰ اثر انتخاب و وارد مرحله نیمه نهایی شد و از میان این آثار، ۱۲۵ اثر به مرحله پایانی رسید و بعد از برگزاری مرحله منطقه‌ای وارد چرخه ارزیابی نهایی داوری شد.

در مرحله نهایی از استان چهارمحال و بختیاری خانم‌ها ترنم بنی‌اسدی دهکردی با قصه روح لاک پشتی و مهسا صادقی با قصه آرزوی شبنم موفق شدند وارد مرحله پایانی بخش ۹۰ ثانیه شوند.

مریم تهرانی، فاطمه روحی‌رحیم، پاییزه طاهری و فاطمه گلچین، پایش داوری قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای جشنواره قصه‌گویی را بر عهده داشتند و برگزیدگان نهایی در روز پایانی جشنواره معرفی خواهند شد.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری محمد ‌گودرزی‌دهریزی در یزد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =