اثر مهشید جهازی، معاون فرهنگی کانون استان بوشهر، نامزد بخش علمی بیست‌وچهارمین جشنواره قصه‌گویی شد

با معرفی نامزدهای بخش علمی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار بخش مقاله، پایان‌نامه و رساله، کتاب و جستارنویسی از سوی دبیرخانه این رویداد، کتاب «اثربخشی آموزش با متد قصه گویی بر رفتار کودکان» به عنوان نامزد بخش کتاب جشنواره قصه گویی معرفی شد.

به گزارش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، با معرفی نامزدهای بخش علمی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار بخش مقاله، پایان‌نامه و رساله، کتاب و جستارنویسی از سوی دبیرخانه این رویداد، کتاب «اثربخشی آموزش با متد قصه گویی بر رفتار کودکان» به عنوان نامزد بخش کتاب جشنواره قصه گویی معرفی شد.

بر این اساس هیات داوران در بخش «کتاب» از میان کتاب های رسیده به دبیرخانه بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، پنج اثر را نامزد این بخش کردند.

به گفته مسئول کمیته علمی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، سه نشست علمی ترویجی با سخنرانی استادان و صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و ادبیات و قصه‌گویی با موضوع قصه‌گویی در ادامه سلسه نشست‌های علمی ترویجی اداره‌کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری در روزهای جشنواره در دانشگاه‌های یزد برگزار می‌شود.

حسین تولایی اضافه کرد: قرار است یک اثر راه یافته در هر چهار بخش مقاله، پایان‌نامه و رساله، جستارنویسی و کتاب، در روزهای برگزاری جشنواره در دانشگاه‌های یزد ارائه شود.

او با اشاره به اینکه اسامی برگزیدگان بخش علمی در مراسم پایانی جشنواره قصه‌گویی اعلام می‌شود، افزود: نمایشگاه بخش علمی جشنواره قصه‌گویی از تمامی آثار نامزد شده در محل جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برگزار می‌شود.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به دبیری محمد گودرزی‌دهریزی از ۲۵ تا ۲۹ دی ۱۴۰۱ در یزد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =