کد خبر: 322190
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
بازدید 47
اولین جلسه کمیته کودک و نوجوانان دهه فجر استان زنجان

در اولین نشست هماهنگی و هم‌اندیشی کمیته‌ی کودک و نوجوان بر لزوم انجام اقدامات اساسی در راه ترویج و تعمیق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تأکید گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، اولین نشست هماهنگی و هم‌اندیشی کمیته‌ی کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان با حضور نمایندگان اعضای کمیته برگزار گردید.

شیرین دارایی سرپرست کانون استان و مسئول کمیته کودک و نوجوان چهل و چهارمین ستاد دهه مبارک فجر در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر به تبیین برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان پرداخت و اشاره کرد تبیین و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌ها و تقویت و بسط گفتمان انقلاب اسلامی در قالب برگزاری بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت ابتکار عمل و جلب مشارکت حداکثری مردم و فعالان اجتماعی فرهنگی در تعظیم شعائر و فراهم کردن زمینه حضور کودکان و نوجوانان در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهمترین کارها در این ایام است.

وی همچنین بیان داشت: برای آشنایی کودکان و نوجوانان با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و تشویق آنان به نقش‌آفرینی در برنامه‌های دهه فجر، برنامه‌های زیادی متناسب با فضای فکری و عاطفی کودکان و نوجوانان پیش بینی شده است.

وی به برخی از این برنامه ها که با مشارکت سایر اعضای کمیته اجرا خواهد شد، پرداخت و ابراز داشت: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، نمایش فیلم‌های انقلاب، قصه گویی، برگزاری نمایشگاه، معرفی شخصیت و وقایع، جنگ شادی از برنامه‌های دهه فجر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که در قالب بخش‌های مختلف فرهنگی هنری ادبی و پژوهشی  اجرا خواهد شد.

همچنین در ادامه نمایندگان ادارت و سازمان‌های زیرمجوعه کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه مبارک فجر به بیان دیدگاه ها و برنامه‌های اجرایی خود پرداختند.
در همین راستا شیرین دارایی سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در جلسه‌ای که به همین منظور در استانداری برگزار شده بود به عنوان مسئول کمیته کودک و نوجوان چهل و چهارمین ستاد کمیته کودک و نوجوان برگزیده شد.

اولین جلسه کمیته کودک و نوجوانان دهه فجر استان زنجان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =