کد خبر: 322241
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
بازدید 56
کودکان و نوجوانان استان بوشهر با آرمان ها و اهداف انقلاب بیشتر آشنا می شوند

مدیرکل کانون استان بوشهر در گفتگویی خبری عنوان کرد: کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان با برنامه‌ریزی لازم و به صورت بسیار پویا برای مراسمات دهه مبارک فجر آماده میشود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، مدیرکل کانون استان بوشهر در گفتگویی خبری عنوان کرد: کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان با برنامه‌ریزی لازم و به صورت بسیار پویا برای مراسمات دهه مبارک فجر آماده میشود.

وی گفت:سومین نشست کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان بوشهر به میزبانی کانون پرورش فکری و با حضور کلیه اعضای این کمیته برگزار شده است و در روزهای آینده تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر این جلسات برای هم اندیشی و هم افزایی بیشتر برگزار خواهد شد که به یک توان افزایی جهت اجرای بهتر و بیشتر برنامه ها برای کودکان برسیم.

سمیه رسولی با اشاره به رویکرد برنامه‌ریزی و پیش‌بینی فعالیت‌ها و برنامه های مربوط به دهه‌ی فجر اظهار داشت: ما باید با برنامه ریزی بتوانیم سطح آشنایی و معرفتی کودکان و نوجوانان با آرمان‌ها و اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افزایش دهیم.

رئیس کمیته‌ی کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر استان بوشهر ادامه داد: نتیجه اقدامات و فعالیت های ما زمینه حضور پرشکوه کودکان و نوجوانان در مناسبت های ملی و انقلابی و آیین‌های بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را رقم می زند.

مسئول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر کانون استان بوشهر اظهار داشت: فعالیت‌ها با دو رویکرد درون سازمانی و برون‌ سازمانی در طول ایام دهه‌ی فجر با محوریت ایثار، شجاعت، اتحاد بین مردم و اقوام ، میهن دوستی و پاسداشت مام وطن  و... در قالب جشن ها، پویش ها و فعالیت‌های فرهنگی ، هنری ، ادبی، پژوهشی در سطح ادارات و سازمان های عضو کمیته برگزار می گردد.

 وی با اشاره به پیش بینی برنامه های کمیته کودک و نوجوان گفت بیش از ۲۵۰ ویژه برنامه ی شاخص مخصوص کودکان و نوجوانان از جمله جنگ شادی ، نمایش عروسکی،  سرود ، جشن پرواز بادبادک ها ، جشنواره بازی های بومی محلی،  تندیس های شنی،  و... در دهه مبارک فجر امسال برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: قصه‌گویی، معرفی وقایع و ایام ، معرفی شخصیت، اجرای پیک امید کانون ، نشست های ادبی، دورهمی های فرهنگی، داستان نویسی ، نوشتن خلاق ، جشنواره‌های مختلف و...، فعالیت‌های هنری مانند برگزاری نمایشگاه  حضوری و مجازی عکاسی ، خوشنویسی، نقاشی و... از دیگر برنامه هایی است که در سطح مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر اجرا خواهد شد.

رسولی افزود:کلیه برنامه های حوزه کودک و نوجوان در فضایی مبتنی بر شادی و نشاط و پویایی اجرا خواهند شد و با همکاری صورت گرفته بین کانون پرورش فکری و آموزش پرورش استان انشالله دانش آموزان مدارس مختلف در شهرستان های مختلف از این برنامه ها بهره خواهند برد.

وی با اشاره به هدف برخورداری تمامی کودکان استان از عدالت فرهنگی گفت: امسال نیز چون سال پیش در برنامه ریزی‌ها کودکان و نوجوانان ساکن در روستاها و مناطق دورافتاده و کم برخوردار  مورد توجه قرار خواهند گرفت و در روستاها به اجرای برنامه خواهیم پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =