کد خبر: 324169
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۸
بازدید 69
کانون استان بوشهر به استقبال میهمانان نوروزی کودک و نوجوان رفت

در این طرح مربیان ، کارشناسان و مدیرکل کانون پرورش فکری استان بوشهر از مهمانان نوروزی کودک و نوجوان با اهدای کتاب، نوشت افزار، اسباب بازی های فکری،  بادکنک و  بادبادک  استقبال کردند. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، در این طرح مربیان ، کارشناسان و مدیرکل کانون پرورش فکری استان بوشهر از مهمانان نوروزی کودک و نوجوان با اهدای کتاب، نوشت افزار، اسباب بازی های فکری،  بادکنک و  بادبادک  استقبال کردند. 
سمیه رسولی؛ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، در خصوص این طرح گفت: بوشهری ها همیشه در مهمان نوازی زبانزد خاص و عام بوده اند، بر آن شدیم تا به رسم دیرین، مهمان نوازی کنیم و رسم میزبانی را اینبار برای کودکان و نوجوانانی که به بوشهر سفر کرده اند به جا بیاوریم. 
وی افزود: در راستای استقبال از بهار طبیعت و نوروز باستانی به منظور پاسداشت این عید بزرگ ایرانیان و در آستانه ی نو شدن طبیعت که امسال با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن همراه شده است به مکان های مختلف شهر بوشهر از جمله سواحل، بوستان ها و تفرجگاه ها سر زدیم تا ضمن خوش آمدگویی با اهدای هدایایی لبخند را به کودکان و نوجوانان مسافر هدیه کنیم.

شایان ذکر است این طرح در آستانه نوروز و در روز۲۷ اسفندماه اجرا شد.

کانون استان بوشهر به استقبال میهمانان نوروزی کودک و نوجوان رفت

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =