دعوت اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از همسالان‌شان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس


روز قدس، روز حیات اسلام است.   « امام خمینی (ره)»
 روزجهانی قدس، روز آرمان‌های اسلامی و روزی جهانی است که مرز نمی شناسد. قدس نماد هویت و اتحاد امتی شده است که کتاب آسمانی آنها ، مستضعفان زمین را وارثان واقعی می‌داند و برای زورمداری و بی‌عدالتی عمری کوتاه قائل است  و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود.
فلسطین به عنوان پاره تن جهان اسلام از ابتدای تشکیل دولت جعلی صهیونیستی، هرگز روی آرامش و صلح را به خود ندیده است و هرروز عده ای از بهترین فرزندان آن مرز و بوم  و حتی کودکان ونوجوانان مظلوم در برابر چشمان مدعیان حقوق انسانها به دست عمال وحشی صهیونیست شهید، مجروح و یا اسیرمی شوند.
نکته مهم و اساسی این است: اکنون که صدای خرد شدن استخوان‌های این رژیم جعلی به گوش می‌رسد، همه نیروهای داخلی فلسطین متحد شده و کشورهای اسلامی و مسلمانان منطقه از حرکت های انقلابی و انتفاضه های مردم مظلوم فلسطین بیش از گذشته حمایت نمایند تا در این میان، خیزش ملت‌های مسلمان منطقه نوید بخش فصلی جدید در حمایت امت اسلامی از فلسطین و تحقق وعده الهی و پیروزی حق بر باطل باشد.
کودکان ونوجوانان کانون پرورش فکری مازندران همگام با پدران و مادران خود  در روز جهانی قدس با فریاد عدالت خواهی و حمایت از همسالان فلسطینی خود آرمان های این قوم مظلوم را با شعارهای مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل به گوش جهانیان خواهند رساند و بر این اساس از سایر هم سن و سالان خود دعوت می‌کنند در این روز بزرگ حمایت خود را از  کودکان و نوجوانان مظلوم فلسطین اعلام دارند.
ما امید داریم که صبح نزدیک است و طلیعه خورشید عالم تاب عدالت و حقیقت جهان را به‌نور وجودش منور می‌نماید.آن‌هنگام، نه فقط، روز پیروزی و شادی مردم و کودکان فلسطینی، بلکه روز فتح ارزش‌های الهی و انسانی‌ و رهایی همه انسانیت از وجود شیطان است.الیس الصبح بقریب

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =