برگزاری جشن روز دختر در مراکز فرهنگی‌هنری سیستان و بلوچستان

مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری در سیستان و بلوچستان با برپایی ویژه‌برنامه‌هایی میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر را جشن گرفتند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، جشن میلاد حضرت معصومه(س) در مراکز فرهنگی‌هنری کانون استان برگزار شد.

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی که همواره سرلوحه‌ی کانون برای برگزاری ویژه‌برنامه‌ها بوده، در این روز نیز مورد نظر مربیان بود و لحظه‌هایی سرشار از فعالیت‌های پویای کانون برای کودکان و نوجوانان رقم زد.

معرفی وقایع و ایام و معرفی شخصیت حضرت معصومه، در قالب فعالیت‌هایی چون نمایش عروسکی و سرود، سفالگری و قصه‌گویی دریچه‌هایی بودند به شناخت این شخصیت بزرگ، که با استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری، تاثیر آن بیشتر شد.

کاردستی، معرفی کتاب، شعر خوانی، برگزاری مسابقه برای اعضا، پخش فیلم  و اهدای کتاب دیگر فعالیت‌هایی بود که در این روز اجرا شد.

تجلیل از اعضای دختر بخش قابل تحسین دیگری بود که در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان انجام شد.

مراکز فرهنگی‌هنری بزمان، شماره یک و دو ایرانشهر، بزمان، شماره دو خاش، دلگان، شماره دو زابل، شماره دو، سه و پنج زاهدان، سراوان، کنارک، نیمروز و هیرمند از جمله مراکزی بودند که ویژه برنامه‌ی روز دختر را برای اعضا و دانش‌آموزان برگزار کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =