اجرای ویژه برنامه‌ی «هشتمین ستاره» در مرکز شماره ۲ کانون کرج

میترا فرهادیان، مسؤول مرکز فرهنگی، هنری شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر کرج از اجرای ویژه برنامه‌ی «هشتمین ستاره» به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، فرهادیان افزود  این ویژه برنامه که ظهر روز سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲، در آستانه‌ی سالروز ولادت امام رضا (ع) و با هدف آشنایی هر چه بیشتر اعضا با شخصیت والای این حضرت و سبک زندگی ایشان، برگزار شد

وی ادامه داد  معرفی شخصیت، شعر خوانی شعر «گنبد رضا» از کتاب «آب و مهتاب» سروده‌ی جعفر ابراهیمی، معرفی کتاب زندگانی امام رضا (ع)، بحث آزاد و صحبت  در رابطه با سفر بچه ها به مشهد و بیان خاطرات  آنان از زیارت حرم مطهر این امام عظیم‌الشان از دیگر بخش‌های این برنامه فرهنگی بود که با عنوان هشتمین ستاره در این مرکز اجرا شد.

اجرای ویژه برنامه‌ی «هشتمین ستاره» در مرکز شماره ۲ کانون کرج

اجرای ویژه برنامه‌ی «هشتمین ستاره» در مرکز شماره ۲ کانون کرج

لازم به توضیح است علاوه بر مرکز ۲ کانون کرج  دیگر مراکز کانون در البرز نیز فعالیت‌های مشابهی را تدارک دیده و اجرا می کنند.

گفتنی است نازنین فاطمه خوش طینت، عضو کودک مرکز شماره ۱ کانون کرج نیز ویدیویی از شعرخوانی خود با این موضوع را تولید و در فضای مجازی منتشر کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =