چگونگی تقویت فروش اکران فیلم بچه زرنگ در استان کرمانشاه بررسی شد

در نشستی با حضور کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، راهکارهای تقویت فروش اکران فیلم بچه زرنگ در استان بررسی شده و در این راستا کمپینی تا پخش این انیمیشن در شهرستان های مختف راه‌اندازی گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در نشستی با حضور کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان، راهکارهای تقویت فروش اکران فیلم بچه زرنگ در استان بررسی شده و در این راستا کمپینی تا پخش این انیمیشن در شهرستان های مختف راه‌اندازی گردید .
محمد خیاط زنجانی با تاکید بر اهمیت این موضوع گفت : در این جلسه مباحث مختلفی مطرح گردید و در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد . تشکیل کمپینی در راستای فعالیت‌های تبلیغاتی پیرامون این برنامه، فراهم آوردن امکانی که با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مختلف بتوان این فیلم را در شهرستان‌های مختلف به نمایش در آورد، برگزاری جلسه ای با حضور معاونت سیاسی امنیتی استانداری و دستگاه‌هایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در زمینه پخش این فیلم اثرگذار باشند؛ از مواردی بود که در این جلسه مقرر شد تا انجام گیرد .
در حاشیه این نشست، پیرامون حضور تماشاخانه سیار در کرمانشاه نیز نکاتی مطرح شد و پیشنهاداتی هم ارائه گردید و ابعاد مختلف این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =