برگزاری دهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه

دهمین جلسه شورای فرهنگی استان کرمانشاه، با هدف بررسی نحوه اجرای ویژه برنامه های کانون در هفته جاری درخصوص ثبت ملی قصه گویی و برنامه دعوت از پیشکسوتان کانونی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، دهمین جلسه شورای فرهنگی استان کرمانشاه، با هدف بررسی نحوه اجرای ویژه برنامه های کانون در هفته جاری درخصوص ثبت ملی قصه گویی و برنامه دعوت از پیشکسوتان کانونی، در دفتر مدیرکل کانون استان و با حضور اعضای شورای فرهنگی برگزار شد .
محمد خیاط زنجانی مدیر کل کانون استان، با تاکید بر اهمیت اجرای این ویژه برنامه ها در هفته جاری، گفت : آیین ثبت ملی قصه گویی ایرانی و دعوت از پیشکسوتان کانون استان دو رویداد مهم کانونی است که جهت اجرای هر چه با شکوه تر هریک باید اهتمام ویژه صورت گیرد .
وی افزود : آیین ثبت ملی قصه گویی ایرانی که فرآیند اجرایی آن در حال انجام می باشد و در این خصوص از خانواده محترم کانون و هم استانی های عزیز جهت شرکت در مراسم دعوت گردیده و تبلیغات لازم پیرامون دعوت از مخاطبان و برگزاری این مراسم در حال انجام است؛ همچنین با استانداری، ادارات و دستگاه های ذی‌ربط جلسات مختلفی گذاشته شد و هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفته تا بتوان همزمان با آیین ثبت ملی قصه گویی در تهران، در طاق‌بستان کرمانشاه نیز این رویداد مهم را به نحوی شایسته برگزار نماییم . 
تدارک برنامه های مختلف در روز جشن ملی قصه ‌گویی و شیوه های متناسب اجرای آنها، هماهنگی ها و برنامه ریزی‌های لازم در در این مورد از دیگر مباحثی بود که در این جلسه درخصوص آنها بحث و تبادل نظر شد .
برگزاری ویژه برنامه دعوت از پیشکسوتان کانون استان نیز از مباحث با اهمیتی بود که در جلسه مطرح شد و تبیین برنامه های خاص و متناسب با این مورد انجام شد و موضوع از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفت .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =