بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استاندار از مرکز سنقر

همزمان با سفر استاندار کرمانشاه به شهرستان سنقر؛ بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استاندار از کانون سنقر انجام شد و ظرفیت های مرکز مورد بررسی قرار گرفت ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه؛ همزمان با سفر استاندار کرمانشاه به شهرستان سنقر؛ بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استاندار از کانون سنقر انجام شد و ظرفیت های مرکز مورد بررسی قرار گرفت .
محمد خیاط زنجانی مدیر کل کانون استان، با اعلام این خبر گفت : استاندار کرمانشاه به همراه جمعی از معاونین و مسئولین استانی در سفر یکروزه خود به شهرستان سنقر، طی جلساتی با اقشار مختلف فرهنگ و هنر و نخبگان جوان از جمله اعضای موفق کانون کانون سنقر دیدار داشت . در این دیدار اعضا ضمن صحبت های صمیمی با معاون سیاسی و امنیتی  استانداری در خصوص فعالیت‌ها و کسب رتبه های خود توضیحاتی را ارائه دادند . در پایان همان روز شعبانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری به همراه معاون فرماندار و بخشدار سنقر بازدیدی سرزده از کانون داشته و با ارائه گزارشی توسط مسئول مرکز، در جریان فعالیت‌های انجام شده و وضعیت و فضای مرکز قرار گرفتند .

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استاندار از مرکز سنقر
در ادامه جلسات در شورای اداری که با حضور استاندار و معاونین و مسئولین و نماینده و مدیران استان و شهرستان، شعبانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، ضمن ابراز خرسندی از وجود کانونی فعال در سنقر از فعالیت‌های خوب کانون در پرورش اعضایی موفق و مستعد تقدیر نموده و خواستار توجه بیشتر به این قشر شد و قول ساماندهی پارک جنب کانون را طبق خواسته اعضا داد .

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استاندار از مرکز سنقر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =